Nocleg blisko Zakopanego

Nocleg blisko Zakopanego nie jest niczym dziwnym ani nadzwyczajnym dla tych, którzy nie lubią przepłacać i nie chcą spać w większym mieście.

Gliczarów Górny

Nocleg w Gliczarowie Górnym to świetna propozycja dla tych, którzy nie lubią tłumów, chcą odpocząć od zgiełku Zakopanego i marzy im się prawdziwy wypoczynek. Jest to tyko kilka kilometrów od Zakopanego, które stanowi centralne miejsce spotkań i atrakcji turystycznych rozmieszczonych w tej destynacji. Gliczarów Górny to dość rozległy teren, gdzie można wspiąć się na mniejsze górki, podziwiać te duże z dość sporej odległości i odpocząć w jednym z pensjonatów, które się tutaj znajdują. Dojazd stąd do Zakopanego nie jest skomplikowany, a ceny noclegów na pewno też się różnią.

Gdzie spać blisko Zakopanego?

Niekoniecznie trzeba spać w centrum miasta. Ceny noclegów w Zakopanem z powodu lokalizacji na pewno są wyższe niż gdzieś indziej. Każdy chce zarobić na turystach i należy to zrozumieć. Niekoniecznie trzeba jednak się na wszystko zgadzać. Jeśli odpowiednio wcześnie zaczniecie rozglądać się za noclegiem, na pewno uda znaleźć się coś w przystępnej cenie. Gliczarów Górny to bardzo popularna alternatywa dla tłocznego Zakopanego. Tutaj także można znaleźć zadbane noclegi, z wyżywieniem i luksusowymi pokojami. Na pewno jest o wiele mniej tłoczno niż w Zakopanem.

Dojazd do Zakopanego

Jeżeli mamy chęć wybrać się do Zakopanego można to zrobić autobusem lub własnym pojazdem. Należy wziąć pod uwagę to, że przy wjeździe do miasta mogą być korki, więc warto być na to przygotowanym. Nie jest to jednak aż tak wielka niedogodność jeśli weźmie się pod uwagę spokojną okolicę i piękne widoki w Gliczarowie Górnym. Miejsce noclegowe nie powinno być najważniejsze, ponieważ nikt nie jedzie tam spędzać czasu w pokoju tylko na świeżym powietrzu. Gliczarów Górny to świetna propozycja dla osób, które nie lubią tłumów. Idealnie sprawdzi się o każdej porze roku, gdyż dzięki otoczeniu natury, która zmienia się przez kolejne miesiące, cały czas jest się czym zachwycić.

One thought on “Nocleg blisko Zakopanego

Dodaj komentarz