„Małopolska otwarta na wiedzę” – XV edycja konferencji o rozwoju osobistym i zawodowym

Jak nie tracić indywidualnych potrzeb w dynamicznie rozwijającym się świecie cyfrowym? Jak promować rozwój osobisty i zawodowy pracowników? Na te, a także inne pytania, otrzymamy odpowiedzi podczas nadchodzącego wydarzenia „Małopolska otwarta na wiedzę”. W najbliższy piątek, 29 września 2023 roku, przewidziana jest XV edycja tej konferencji.

„Małopolska otwarta na wiedzę” to nie tylko 15. edycja ważnej konferencji, ale także integralna część obchodów Europejskiego Roku Umiejętności. Tegoroczny temat przewodni brzmi: „Umiejętności w harmonii – technologia i JA”.

Miejsce wydarzenia to zabytkowe wnętrza Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, przy ul. Wita Stwosza 12. Początek konferencji zaplanowany jest na godzinę 10:30, dnia 29 września 2023 roku.

Konferencja tego roku będzie również okazją do podsumowania dużych projektów bonowych realizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucję Województwa Małopolskiego. Są to projekty takie jak: „Kierunek Kariera”, „Kierunek Kariera Zawodowa” oraz „Łap skilla!”.