InwałdPark w Inwałdzie

InwałdPark w Inwałdzie to rodzinny park rozrywki, do którego bilet wstępu jest dość drogi, jednak można tam spędzić sporo czasu. Bilet łączony jest na 5 atrakcji w tym miejscu.

Park Rozrywki w Inwałdzie

Parki rozrywki cieszą się sporym zainteresowaniem turystów indywidualnych, rodzin z dziećmi oraz grup kolonijnych, czy harcerskich. Jest to jedno z miejsc, w których można spędzić długie godziny i wciąż będzie miało się mało. InwałdPark w Inwałdzie składa się z 5 obiektów, na które można kupić bilet łączony lub wybrać tylko te części, które najbardziej nas interesują.

Park Dinozaurów

Dinozaury są bardzo popularne już w wielu miejscach w Polsce, jednak nawet mimo tej samej tematyki za każdym razem można trafić na coś innego. Tak jest też w tym miejscu. Wszyscy chętni, którzy zakupili bilet mogą przespacerować się alejkami z dinozaurami, robić sobie pamiątkowe zdjęcia. Ciekawą propozycją dla dzieci do 120 cm wzrostu jest także możliwość przejścia podziemnym tunelem. Świetną sprawą jest także trasa jak w parku linowym, z której mogą skorzystać osoby w określonym wieku. Dla maluchów przewidziano także dinowózki, w których mogą poruszać się ciągnięci przez rodziców.

Ogrody Jana Pawła II

Jest to ciekawa atrakcja ze względu na 20-metrową wieżę widokową akurat w tej części kompleksu. Na jej szczyt można wejść schodami lub wjechać windą. Na miejscu istnieje także możliwość zakupienia pamiątek. Widoki z góry są bardzo ładne, więc żal byłoby nie skorzystać.

Park Miniatur

Tego typu atrakcje cały czas cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem turystów. Tak jest też w przypadku tego miejsca w InwałdPark w Inwałdzie. Miniatur jest naprawdę sporo, dodatkowo w cenie biletu można obejrzeć seans w kinie 5D. Dla osób w różnym wieku przeznaczona jest bezpłatna zjeżdżalnia z której można korzystać nienormowaną liczbę razy. W tym kompleksie jest także gabinet strachu u mumii i płatny zjazd pontonem.

Warownia w Inwałdzie

To już czwarta z pięciu propozycji jakie park rozrywki w Inwałdzie przygotował dla zwiedzających. Jest wystąpienie smoka, inscenizacja bitwy o zamek. Oprócz tego istnieje także możliwość obejrzenia tematycznych chatek, pogrania w bulle, postrzelania z łuku. To super miejsce nie tylko dla dzieci w tym parku rozrywki.

MiniZOO w Inwałdzie

Ostatnie, ale równie ciekawe jest miniZOO w Inwałdzie. Na miejsce można dostać się bezpłatną kolejką z InwałdParku. W miniZOO istnieje możliwość kupienia pamiątek, skorzystania z płatnych atrakcji lub też bezpłatnego placu zabaw.

InwałdPark w Inwałdzie to super miejsce dla wszystkich chętnych na cały dzień. Warto zarezerwować sobie na tę atrakcję odpowiednią ilość czasu.