Ferie w Małopolsce! To jest to!

Nie masz jeszcze pomysłu na zimowe ferie? Wybierz się do Małopolski! To tutaj znajduje się słynne Zakopane, Białka Tatrzańska, Krynica-Zdrój.

 

Nadchodzą ferie dla dzieci i młodzieży w Małopolsce! Ferie to bezapelacyjnie fantastyczny czas dla dzieci, które mogą odpocząć od codziennych szkolnych obowiązków, zrelaksować się lub wyszaleć. Zimowa aura w Małopolsce zdecydowanie sprzyja najróżniejszym aktywnością związanym ze śniegiem. Nasz rejon sprzyja zimowym wypoczynkom.

W końcu to właśnie w Małopolsce znajduje się przepiękny Kraków, a także Zakopane! Zakopane to idealny wybór na czas zimowych wakacji. Lokalne ośrodki oferują wiele najróżniejszych atrakcji, które są dostosowane do ugoszczenia całych rodzin. Ośrodki w Zakopanem oferują wypoczynek wraz ze strefą relaksu, strefą z sauną i jacuzzi, pyszne dania.

W Zakopanem dzieci mogą wyszaleć się na sankach, zjeżdżać na nartach lub snowboardzie, lepić śnieżne kulki i bawić się w „śnieżne bitwy”, mogą też lepić iglo i bałwana. Brzmi doskonale, prawda? Dzieci z pewnością będą zachwycone! Małopolska to region, w którym występują góry. Ponad połowa powierzchni  Małopolski to właśnie góry. To tutaj znajdują się Tatry, Pieniny, Gorce, Białka Tatrzańska, Krynica-Zdrój, Szczawnica. Kierunków w naszym regionie jest mnóstwo!