Wygrana drużyny trenera Pawła Szwajdycha w Centralnej Lidze Juniorów: pokonanie Wisły Kraków 4:0

Zespół pod batutą trenera Pawła Szwajdycha zasłynął spektakularnym zwycięstwem nad Wisłą Kraków podczas 29. rundy grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów U-17. Mecz, który odbył się na terenie przeciwnika, zakończył się wynikiem 4:0 na korzyść naszej drużyny. Gole na rzecz zespołu strzelił Dawid Kaczor, który dwukrotnie trafił do siatki rywali, a także Mateusz Tabisz i Szymon Królak, którzy również udowodnili swoją skuteczność.

Nasi juniorzy od pierwszych minut meczu naciskali na rywala, co zaowocowało szybkim golem. Już w szóstej minucie spotkania, Mateusz Tabisz przełamał obronę Wisły, co dało naszemu zespołowi pierwszego gola. Choć później gra nieco się wyrównała, przed przerwą zawodnikom Pasów udało się przypieczętować drugą bramkę, której strzelcem był Dawid Kaczor po indywidualnej akcji.

Po przerwie, nasi młodzi piłkarze nie spoczęli na laurach. Wykorzystując chęć rywala do odrobienia strat, strzelili dwa kolejne gole. Główkami do bramki rywali trafili Szymon Królak i ponownie Dawid Kaczor, ustalając tym samym wynik spotkania na 4:0 na korzyść naszego zespołu.