Muzyczna Owczarnia w Jaworkach!

Startują kolejne warsztaty muzyczne w Jaworkach! Jeśli kochasz muzykę zapisz się na warsztaty, które prowadzone są przez specjalistów z branży. W tym roku na wydarzeniu pojawi się Bartek Królik!

Warsztaty z Muzycznej Owczarni prowadzone są cyklicznie od wielu lat. Cieszą się dużym uznaniem wśród wielu muzyków oraz amatorów chcących rozwijać się pod okiem profesjonalistów. Wydarzenie organizowane jest w Jaworkach – wsi zlokalizowanej w naszej Małopolsce.

Zajęcia muzyczne skierowane są do osób, które pragną rozpocząć swoją muzyczną przygodę lub reprezentują już zaawansowany poziom. Można zgłosić się bez względu na wiek oraz reprezentowany poziom. Najważniejsze to chęć rozwoju muzycznego i pokazania się na scenie. W przypadku osób, które nie ukończyły jeszcze 16 roku życia konieczne jest dostarczenie pisemnej zgody rodziców.

Zapisz się na zajęcia gitary basowej u Bartka Królika!

W tym roku można zapisać się na zajęcia w sekcji: gitary, basu, perkusji, klawiszy, dęciaków, studia oraz wokalu. Zajęcia z gitary poprowadzi Jacek Jaguś, Leszek Cichoński, Rafał Panek, Adam Herbata Herbowski, Yeray Diaz Hurtado. W klasie basu zajęcia będą realizowane przez Bartka Królika, Alexa Lofoco, Adriana Maruszczyka, a także Wojtka Pilichowskiego.

Naukę gry na perkusji poprowadzi Tomasz Łosowski, Radek Owczarz oraz Tomek Machański. Za naukę gry na klawiszach odpowiadać będzie Michał Rorat, a na dęciakach Jarek Kaczmarczyk. Zajęcia ze studia zrealizuje Piotr Madziar. Jeśli chodzi o wokal to uczestnicy będą mogli uczyć się od Natalii Niemen, Justyny Panfilewicz, Natalii Kwiatkowskiej i Magdy Ptaszyńskiej.

Warsztaty będą zrealizowane w dwóch turach. Pierwsza tura realizowana jest w dniach 2-9 lipca, natomiast druga 9-16 lipca 2023 r. Całkowity koszt uczestnictwa wynosi 2000 zł. Cena zawiera koszt zajęć muzycznych, noclegi, trzy posiłki dziennie oraz ubezpieczenie. Wszelkie szczegóły organizacyjne dostępne są u organizatora. Można kontaktować się pod adresem [email protected] lub dzwoniąc pod numer 602 74 79 08 do Piotra Lelito.